بهترین جراح بالون معده کیست؟

Rate this post

بیشتر مردم دوست دارند تناسب اندام و سلامت بیشتری داشته باشند تا از زندگی بیشتر لذت ببرند. داشتن وزن ایده آل می تواند به شما کمک کند که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و مانند دیگران واقعاً از زندگی خود لذت ببرید چرا که شما شایسته این هستید که بهترین زندگی را داشته باشید. حمل وزن اضافی بسیار خسته کننده است. جراحی بالون معده یکی از انواع جراحی های چاقی است که می توانید با آن به وزنی متعادل برسید. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین جراح بالون معده بپردازیم.

ویژگی های بهترین جراح بالون معده

نحوه انتخاب بهترین جراح بالون معده

در اینجا چند نکته مفید وجود دارد که می تواند به شما در یافتن بهترین جراح چاقی مناسب کمک کند.

از اطرافیان بپرسید

از دوستان و مشاوران پزشکی خود ارجاع دریافت کنید. بهترین راه برای شروع تهیه لیست کوتاهی از بهترین جراح های بالون معده این است که از دوستان، خانواده و متخصصان سلامت خود بپرسید. در این راستا نظر پزشک عمومی شما منبعی عالی است.

ممکن است برخی از افراد اطراف شما  تحت یک عمل جراحی کاهش وزن مانند جراحی بالون معده قرار گرفته باشند که از جراح خود بسیار راضی بوده اند. آنها می توانند به شما در یافتن بهترین جراح اسلیو معده کمک کنند.

مردم معمولاً تا زمانی که «دست خود را بالا نبرید» و نپذیرفتید که زندگی شما آن چیزی نیست که واقعاً می‌خواهید باشد، تمایلی به ارائه مشاوره ندارند – برای مشارکت دادن با دیگران، لذت بردن از فعالیت‌های اجتماعی، داشتن اعتماد به نفس برای مشارکت در تجربیات جدید.

نظرات و انجمن های گفتگو آنلاین بیماران

پس از اینکه لیستی از جراح های خوب بالون معده تهیه کردید اکنون زمان جستجو در اینترنت است. به دنبال سایت ها و انجمن های گفتگو کاهش وزن بروید و اطلاعات زیادی در مورد جراحان خود پیدا کنید.

در این انجمن ها می‌توانید نقدهای آنلاین زیادی پیدا کنید و در مورد تجربیات بیماران گذشته مطالعه کنید. اکثر این سایت ها بینشی بسیار واقع بینانه از تجربه جراحی چاقی ارائه می دهند. وبلاگ ها و صفحات اجتماعی که تجربیات بیماران را به اشتراک می گذارند را پیدا کنید. این مرحله به شما کمک می‌کند تا برترین جراح چاقی را که ممکن است بخواهید با آنها مشورت کنید، فهرست کنید.

نمونه کار ها و عکس های قبل و بعد جراح را بررسی کیند

اکنون که بهترین جراح های بالون معده خود را در لیست کوتاه انتخاب کرده اید، وقت آن است که به عکس های قبل و بعد از بیماران نگاه کنید. معمولاً می توانید آنها را در سایت جراح پیدا کنید. همچنین می توانید در حین مشاوره از آنها درخواست کنید.

در مورد اعتبار جراح خود تحقیق کنید

قبل از رفتن به یک مشاوره، در مورد اعتبار جراح خود تحقیق کنید. به دنبال پیشینه تحصیلی آنها باشید، درباره تجربیات آموزشی آنها بیشتر بدانید. دریابید که بهترین روش ها و سطح تخصص آنها کدام است. آنها را به طور کامل بررسی کنید و ویدیوهای آنها را تماشا کنید. خوشبختانه، صفحات وب می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با کمک تلفن های همراه ما تحقیقات کاملی در مورد یک جراح انجام دهید. بنابراین، از آن بهره ببرید و تکالیف خود را انجام دهید.

سطح تجربه جراح چاقی خود را در نظر بگیرید

تجربه نکته بسیار مهمی در راستای انتخاب بهترین جراح بالون معده است شخصی با 10 سال تجربه به طور خودکار بیشتر از کسی که تازه شروع کرده است مورد اعتماد خواهد بود. به عنوان راهنما یک جراح با حداقل 7 سال تجربه در زمینه خود را در نظر بگیرید. آنها باید به اندازه کافی جوان باشند تا به تکنیک های جدید مسلط باشند، و از طرفی به اندازه کافی تجربه داشته باشند که بتوانند با هر گونه عارضه مقابله کنند.

در مورد کیفیت و امکانات تحقیق کنید

در کنار بهترین جراح بالون معده، دومین عامل مهمی که باید در نظر گرفت، امکانات است. بیمارستانی که انتخاب می کنید باید به خوبی مجهز باشد و باید بتواند هر نوع موقعیت اضطراری را مدیریت کند. در نظر بگیرید که آیا ممکن است در طول اقامت شما به مراقبت های حاد نیاز باشد، آیا این مرکز دارای بخش مراقبت های حاد یا مراقبت های ویژه است. در طول مشاوره، از جراح خود در مورد تسهیلات سوال کنید.

جراحی که بیمه را پوشش دهد

شما باید از قبل در مورد سطح پوشش بیمه درمانی خصوصی خود بدانید تا بتوانید ترتیبات مالی کافی را انجام دهید.

همه ارائه دهندگان بیمه درمانی جراحی کاهش وزن شما را پوشش نمی دهند، بنابراین بهتر است از قبل این موضوع را در نظر بگیرید و جراحی را انتخاب کنید که تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

کلام آخر

بهترین جراح های بالون معده مانند یک وعده غذایی در یک رستوران خوب هستند، بهترین غذا ها عموما در مکان هایی یافت می شود که از قبل رزرو شده اند و مراجعه کننده زیادی دارند، به همین ترتیب، جراحان خوب یک لیست انتظار خواهند داشت. اگر تاریخ خاصی را برای جراحی در نظر دارید، حداقل 3 تا 6 ماه قبل از آن مشورت کنید.

اشتراک گذاری مقاله

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین جراح بالون معده
Picture of دکتر میترا معنوی
دکتر میترا معنوی

فلوشیپ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و چاقی

خدمات دکتر میترا معنوی

لاپاراسکوپی

جراحی چاقی

سرطان معده

سرطان روده

رسانه های اجتماعی

دکتر میترا معنوی

فلوشیپ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و چاقی

عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی آمریکا
عضو انجمن بین المللی IFSO
عضو انجمن جراحان ایران